Poker Siteleri

Burada da online poker oynamak için en iyi poker siteleri veriyorum.Eğer poker oyununu bilmeyenler varsa ve poker nasıl oynanır diye merak ediyorsanız bu konuda uzman olan PokerDersleri.com veya PokerOyna.cc poker sitelerine göz atabilir ve texas hold em, omaha poker, seven card stud poker, 5 card draw ve türk pokeri kuralları öğrenebilirsiniz.

Poker oynamaya başlamadan önce oynayacağınız poker oyun kurallarını iyice öğrenin ve öyle başlayın derim. Poker hepinizin bildiği gibi sadece bir şans oyunu değildir. Burada o kadar iyi bir eliniz olmasa bile yine kazanabilirsiniz. Her şey size bağlı. Yani blöf yapmayı öğrenirseniz, kurnaz bir şekilde oynarsanız, biraz da matematik bilginiz varsa, bazı kağıt sayma tekikleri kullanarak, blöf yaparak, oyunlarda gektiği zaman risk alarak ve oyun tarzınızı değiştirerek çok iyi kazançlar elde edebilir hatta poker şampiyonu bile olabilirsiniz.

Son yıllar mesela Dünya Poker Serilerinde ( Word Series Of Poker - ingilizcesini de bulduk. Bizim Bahtiyar yardım etti, sağolsun) kazanan poker oyuncuları hep online poker sitelerinden gelen, ücretsiz poker turnuvalarına katılan ve çevrimiçi sitelerde geçmişi olan sizin gibi gençlerdir.

Bundan dolayı Bahsettin Abi'nize sorarsanız ve eğer online poker oynayarak para kazanmak isterseniz, ilk önce kendinizi geliştirin derim. Poker kurallarını, el sıralamasını, poker çeşitleri, oyun sırasında kullanılan poker terimlerini iyi bir şekilde öğrenin ve o zaman online poker oynamaya başlayın.

Şu ana kadar poker oynayarak en çok para kazanan poker ustalarını görmek isterseniz Poker Şampiyonları sayfasına bakabilir ve orada Prize veya Ödül bölümünde dünyada en büyük poker etkinliği olan WSOP kazananları görebilirsiniz. Şu ana kadar değişik poker etkinliklerine katılan ve en çok para kazanan poker oyuncuları için Poker Ustaları sayfasına göz atabilirsiniz.

Eğer Bahsettin Abi'nizin seçmiş olduğu poker sitelerine üye olarak online poker oynamak isterseniz, aşağıda, benim kafama göre, en iyi poker sitelerine üye olabilir ve poker bonusu alarak türk pokeri, texas hold em, omaha poker, karayip pokeri, açık ve kapalı poker oynayabilirsiniz.


En İyi Poker Siteleri