Diğer Mevzular

Günün yorumu!

Salı, 25 Mart 2008

Vallahi bugünkü programı toplasan anca bir kupon ediyor ki müsabakaları da pek hazetmedim doğrusu. Bu münasebet ile bugünkü yorumumu başka türlü yapacağım ve İddaa yönetimine rica edeceğim: Kardeşim futbol falan tamam sevdiğimiz mevzular amma velakin yaklaşan yaz sıcakları münasebeti ile şu şahane plaj veleybolu müsabakalarını da programa dahil etseniz ne ala olur. Arada gözümüz gönlümüz açılır yani :)

Yarınkı faideli müsabakalarda görüşmek üzere.

Gözleri mavilim!

Cuma, 14 Mart 2008

Fenerbahçe'mizin Şampiyonlar Ligi'ndeki yeni rakibi en nihayetinde belli oldu.

İngiltere'nin maviler diye adlandırılan kuvvetli ekibi Chelsea.

Rus milyarder Abramovich'in sahibi olduğu, Avram Grant yönetimindeki Chelsea ile yapacakları müsabakalarda takımımıza başarılardiliyor, Chelsea'ye ise şimdiden geçmiş olsun diyorum.

Saygılarımla.

Cehennemmiş! Peh peh peh!

Çarşamba, 05 Mart 2008

Sevilla'nın cehennem diye adlandırdığı bu deplasmanı bizim için cennete çeviren Fenerbahçe'mizi kutluyor Avrupa'da gani gani başarılar diliyorum.

Pazartesi hadisesi

Pazartesi, 25 Şubat 2008

Yahu Pazartesi oldu mu ya da program bu şekil kupon yapmaya değmeyecek oldu mu ne arayanımız oluyor, ne soranımız :) Bari şöyle güzel birkaç hanım kız resmi iliştireyim de belki gelen giden olun onların hatrına :)

Yarına görüşmek üzere gençler.

Nihat otomatik pilota bağladı!

Pazartesi, 14 Ocak 2008

Bağladı ve uçmaya, takımını da uçurmaya devam ediyor.

Haftasonu takımını yine sırtlayan Nihat Deportivo'ya 2 dakikada 2 gol atarak rakibin sinirlerini ve oyun düzenini alt üst etti.

Villareal karşılaşmayı 4-3 kazanırken puanını da 35'e yükseltti.

Hafta içinde kupada Ersen Martin'in takımı Huelva ile oynayacak olan Villareal benim şimdiden favorim. Hatırlayacağınız gibi ilk müsabakayı Huelva kazanmıştı. Ersen martin'in de forma giyme ihtimali olduğu bu müsabakayı gerçekten de heyecan ile bekliyorum.

Maçın ve Nihat'ın gollerini buyurun yan taraftan izleyin.

10 Numara Zico'dan gol şov!

Pazar, 30 Aralık 2007

Fener'in teknik direktörü, bizim zamanlarımızın efsane futbolcusu Zico Rio De Janerio'da yoksullar yararına düzenlenen Yıldızlar Müsabakasında 35 bin kişiye futbol ziyafeti yaşattı. 2 gol atan 1 de asist yapan hocamız şahane futbolu ile yaş geçmiş ama iş bitmemiş dedirtti.

Resime ya da buraya tıklayarak izleyeceğiniz Zico imzalı gollere dikkat. Özellikle Zico'nun ikinci gölü pek havalı. İzledikten sonra siz de aynı şeyi düşünürseniz hiç şaşmam: Bizim Kezman efendi yerine Zico forma giyse Fener bu sene kafadan 10 tane fazla gol atardı ilk yarıda :)

Kaynak: Fanatik

Her işin başı sağlık!

Salı, 25 Aralık 2007

Vallahi gençler ne diyeyim.

Bu bayram tatili abinizi değil ama İddaa programını fena halde mahmurlaştırdı.

Hele bugünkü programda tek müsabaka olduğunu görünce iyice attı tepemin tası.

İş bu vaziyet ile bugünü bayram tatiline ilave ettim. Yarın adam gibi program ile adam gibi çıkacağım meydana.

Bu arada bari siz de yarına kadar gözlerinizi bir test edin.

Bankoları, sürprizleri ve faideli oranları gözden kaçırmayın. :)

Ne demişler her işin başı sağlık!

İstek sizden hizmet Bahsettin Abi'nizden.

PARAYLA DEĞİL KAFAYLA.

Pazar, 23 Aralık 2007

Türksel Süper Ligin ilk yarısını lider bitiren, şahane oyunu ile üç-beş büyüklerin korkulu rüyası olan, başarılarını "tesadüf"e bağlamaya çalışanlara kol saati armağan eden, Anadolu'yu en güzel şekilde temsil edip futbolun sadece para değil yürek ve kafaya koyma işi olduğunu dünya aleme ispat eden Sivassporlu Yiğidolara saygılarım ve tebriklerimle.