Çay Kuponları

Euro 2008'e demleniyoruz!

Salı, 27 Mayıs 2008

Bugün şöyle altlı üstlü bir kupor tertip edeyim dedim enternasyonal hazırlık müsabakalarından. Amma velakin ne mümkün. Almanya ve Çek Cumhuriyeti müsabakalarının bırakın oranını, alt-üst bahisi bile açılmamış. Mecburen ortaya karışık bir Demleme Kupon yaptım. Bu kupona 1.90 ile Fransa maçını da eklemiştim üst olarak, sonra huylandım çıkardım. Saygılarımla.

UEFA öncesi ufaktan demlenelim.

Salı, 11 Mart 2008

Yarınki UEFA müsabakalarına sınımak için bugün ufak bir demleme kuponla başlayalım, yarına yaparız artık bir 70lik 35lik!

Taze demledim.

Perşembe, 24 Ocak 2008

Günün müsabakalarından derlediğim demleme kuponumu takdims ederim. Kafama esti takım isimlerini yine Türkçe yazdım anasını satayım. ne bu ya öbür türlü yazana kadar elli kere kontrol et felan. Aaaaaaa.

Pazartesi demliği

Pazartesi, 21 Ocak 2008

Az olsun bizim olsun mantığı ile hazırladığım Pazartesi kuponumu saygılarım ile arz ederim.

Yerli malı yurdun malı

Pazartesi, 07 Ocak 2008

Türk yapımı müsabakalardan derlediğim demleme kuponum vasıtasi ile cümleten hayırlı pazartesiler diliyorum. Artık herkesin işe başladığı bir pazartesi ne kadar hayırlı olabilirse.

Demlene demlene.!

Cuma, 04 Ocak 2008

Güzel bir haftasonu bizi bekliyor. Bugün program kısıtlı olsa da demlenecek bir iki müsabakamız var. Ama siz yine de temkinli davranın, zira kuponlar günlük olsun diye uğraştığımız için her kupon bir nebze olsun riskli oluyor. Saygılarımla.

Şampiyonlar Ligi demlikte.

Salı, 06 Kasım 2007

Şampiyonlar Ligi'ne münhasır demlik kuponumu saygılarım ile arz ederim.

Kısır programa demleme kupon!

Perşembe, 01 Kasım 2007

Demleme kuponumu saygılarım ile takdim eder cümleten hayırlı muaffakiyetler dilerim.