70'lik Kuponlar

Pazar 70'liği.

Pazar, 22 Haziran 2008

İspanya İtalya karşısında favorim. DC United son haftalarda iyi toparladı, devam eder. River Plate şampiyonluğu ilan etti, bu müsabakada sakata gelebilir. Gimnasia'nın kazanmaktan başka çaresi yok. Saygılarımla, iyi şanslar.

İkili oynuyoruz!

Cuma, 13 Haziran 2008

Program az.
Hava sıcak.
Neyse ki Euro 2008 var.
Her akşam 19:00-24:00 arası dünyadan kopuyoruz.
Müsabakalara heyecan katması münasebeti ile ikili kuponumu takdim ederim.

Kısır programa itina ile by-pass yapılır.

Perşembe, 29 Mayıs 2008

Eh yaş kemale erince böyle tıbbi deyimlere daha çok aşina oluyor insan. 70'lik kuponum ektedir. Riskli ama faidelidir. Saygılarımla.

Sezon sonu sistemi

Pazar, 18 Mayıs 2008

Ağırlıklı olarak sezon sonu yaklaşan liglerden tertip ettiğim, son müsabakalar itibarı ile yayması muhtemel takımlardan oluşan sistem kuponumu saygılarımla arz ederim. Herkese şanslı pazarlar.

Lig sonu sürprizlerine dikkat!

Çarşamba, 23 Nisan 2008

Liglerin sonu yaklaştıkça hem kupon yırttıran hem de güzel para kazandıran sürprizler eksik olmuyor. Hem dikkatli hem de şanslı olmanızı temenni eder ve fikir vermesi münasebeti ile 70'lik kuponumu sunarım. Ayrıca dün gece 90+4'te saçma sapan bir gol yiyerek benim kuponu yatıran Liverpool'a teessüflerimi iletirim :)

İspanyol kuponu!

Pazar, 13 Nisan 2008

Abinizde son birkaç gündür forum düşüklüğü var gençler. Mevsim normallerinin altına düştü isabet oranımız. Forum mevzuları ile uğraşmaktan bithap düştü abiniz. Eh madem durum vaziyetimiz bu, bari Pazar günü müsabakalarında da gençlerin desteği ile voliyi vuralım bakalım. Ben bir tane kupon tertip ettim. Gerisini size kalmış. Hadi bakalım yedekler ısınsın, oyuna girme zamanıdır. Kuponlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

70'liğe hazırlık'lı mısınız?

Çarşamba, 26 Mart 2008

Hazırlık müsabakalarının en faidelilerinden derlediğim 70'lik kuponumu takdim ederim.

Kupalara dikkat!

Salı, 15 Ocak 2008

Çoğunlukla kupa müsabakalarından oluşan programda emniyetli davranmanızı tembih eder, 70'lik kuponumu sunarım.

CÜMLETEN HAYIRLI SENELER

Pazartesi, 31 Aralık 2007

Bahsettin Abiniz olarak yeni yılın her şeyden önce sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diler, şu kısır programda risk almak sureti ile tertip ettiğim yılbaşı kuponumu saygılarımla arz ederim. Yeni yılda da muhabbetimizin devamı dileklerimle.