35 lik Kuponlar

35'lik Avrupa.

Pazartesi, 09 Haziran 2008

Fazla müsabakanın olmadığı programda tahminden ziyade 35'lik bir kuponumu takdim etmekte faide gördüm. Fransa müsabakasını iptal ederseniz demleme, Fransa'yı katarsanız da 35'lik kupona tekabül ediyor. Artık nasıl size uyarsa. Saygılarımla bol şanslar.

Başlasın artık şu Euro 2008

Perşembe, 05 Haziran 2008

Abiniz kaç yaşındaki zaten şunun şurasında daha kaç Dünya Kupası kaç Avrupa Kupası görecek. Hayırlısı ile bir başlasa da şu kupa biz de hem oranlardan de futbol heyecanından nasiplensek. Euro 2008 öncesi son sivil kuponum ile karşınızdayım. Sonra ver elini İsviçre. Herkese şimdiden bol şanslar.

Pazartesi kuponu

Pazartesi, 21 Nisan 2008

Abiniz şu an için Galatasaray - Fenerbahçe müsabakasına internetten bilet almaya çalışıyor. Eğer becerebilresem derbi yorumlarımı ve fotoğraflarımı sizlere yerinden ileteceğim. Saygılarımla...

Az maç çok risk!

Perşembe, 13 Mart 2008

Günün anlam ve önemi münasebeti ile az müsabaka ile çok risk almak ya da oturup yarının programını beklemek gerekiyor. Bu vesile ile hazırladığım orta karar riskteki kuponu takdim ederim.

Kar'lı Pazartesi!

Pazartesi, 18 Şubat 2008

Yurt sathında görülen kar hadisesinin bizim kuponlarda paraya tekabül eden kar olması dileklerimle.

Perşembe kuponumuz hayırlı olsun

Perşembe, 31 Ocak 2008

Tunus müsabakasının beraberlik oranına dikkat! Yorumlarınızı beklerim

Şükür kavuşturana.

Cumartesi, 12 Ocak 2008

Liglere kavuşmanın mutluluğu ile abiniz 2. yarıya 35'lik ile başlıyor. Saygılarımla arz ederim.

Oranı demlik, riski 35'lik!

Salı, 08 Ocak 2008

Beşiktaş kendi sahasında ama seyircisiz, Karaman'ın sağı solu belli olmaz. Swansea yüzünü lige döndü, kupa müsabakasını hazetmeyebilir. Moracambe favorim. Chelsea önce atar sonra üzerine yatar. Oranı ile demlik, riski ile biraz 35'lik kuponumu saygılarım ile arz ederim.

35'lik hazır!

Cumartesi, 15 Aralık 2007

Abinizden sizlere şahane bir 35'lik. Amma velakin siz yine kafanıza göre ekleme çıkarma yapın, takılın. Bu kuponda Heerenven müsabakası biraz riskli. Zira Beerens ve Aives noksan. Amma velakin yine de sürpriz bir galibiyet alabilirler. Saygılarımla.

İddaa'dan 3'lük!

Pazartesi, 10 Aralık 2007

Kırk yılda bir İddaa'dan yerli takımlara da 3'lü kupon yapma fırsatımız çıktı. Bugünleri de gördük. Gerçi 3 müsabaka ile ne yapılır be kardeşim, evir çevir anca bu kadar oluyor. Yorumlarınızı beklerim.